Tag: <span>Masaüstü</span>

Pi.V2 Ön Muhasebe ve Perakende Uygulaması

Geliştirmesine 2016 yılında Pi ile başladığımız masaüstü perakende ve ön muhasebe programı serüvenimize şimdilerde Pi.V2 olarak devam etmekteyiz. İçerisinde; Cari ekranı, Stok ekranı, Sipariş ve teklif ekranları, İrsaliye ve fatura ekranları, Perakende ekranı, Analiz ve raporlar bulunmaktadır Veritabını olarak MySQL kullandığımız projemizde ister bulut isterse yerel sunucumuzda datalarınızı saklayabilirsiniz.

Kurumsal Strateji

Tüm Dijital Pazarlama Hizmetlerini Sunuyoruz! Platform bağımsız olarak ticaret hayatınızın her alanında yanınızdayız. Özel web sitesi tasarımları; Mobil ticaret uygulama ve çözümleri; B2B ve B2C çözümleri; Sanal ödeme servis ve uygulamaları; Analiz yazılımları; E-Ticaret yazılım ve entegrasyonları; Perakende ve Toptan yazılım çözümleri. Daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

Özel Çözümler

Yazılım ihtiyaçlarınızı hazır yazılımlar artık çözemiyorsa uzman ekibimiz ihtiyaçlarınızı belirleyip, analiz edip, uygun çözüm alternatifleri sunarak, yükünüzü hafifletip karlılığınızı arttıracak yazılımlar sunabilir.