Tag: <span>Mobil</span>

Ödeme Servisi

İster müşterilerinize, ister çalışanlarınıza mobil ve web ödeme servis hizmetlerinin hızını ve kolaylığını yaşatın. Personellerinize noktada ödeme aldırarak hız kazanın tek platform altında tüm bakiye süreçlerinizi yönetin. Müşterilerinize özel ödeme hizmeti ya da e-Ticaret uygulamarınız için mobil ödeme servislerini tercih edin markanıza değer katın. 3D Güvenli Ödeme 3D Güvenli ödeme yöntemleri ile güvenli ödeme alın. […]

Mobil Uygulama

e-Ticaret, tanıtım amaçlı ve tüm süreç yönetimi uygulamalarınızı platform bağımız olarak edinin, kurumsal kimliğinize değer katın.

Kurumsal Strateji

Tüm Dijital Pazarlama Hizmetlerini Sunuyoruz! Platform bağımsız olarak ticaret hayatınızın her alanında yanınızdayız. Özel web sitesi tasarımları; Mobil ticaret uygulama ve çözümleri; B2B ve B2C çözümleri; Sanal ödeme servis ve uygulamaları; Analiz yazılımları; E-Ticaret yazılım ve entegrasyonları; Perakende ve Toptan yazılım çözümleri. Daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

Özel Çözümler

Yazılım ihtiyaçlarınızı hazır yazılımlar artık çözemiyorsa uzman ekibimiz ihtiyaçlarınızı belirleyip, analiz edip, uygun çözüm alternatifleri sunarak, yükünüzü hafifletip karlılığınızı arttıracak yazılımlar sunabilir.